Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, siłowniach i klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz placówkach NFZ i urzędach w Rzeszowie i całym województwie podkarpackim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Basen Stalowa Wola

MOSIR basen znajduje się w Stalowej Woli. Obiekt usytuowany jest w centrum miasta. MOSIR basen to bardzo popularne miejsce wśród mieszkańców. W obiekcie tym znajdują się dwa baseny, sauna, pomieszczenia odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz przytulna kawiarnia i bufet.

Mienta

Mienta od 2011 roku działa przy ulicy Przesmyk 6 w Rzeszowie. Klub zlokalizowany jest przy tamtejszym hotelu Ambasador. Mienta zajmuje przestronny lokal, który może pomieścić ok. 150 osób. Wnętrze jest nowoczesne, na uwagę zasługują wygodne sofy i okazały barek ...

City Fitness

City Fitness znajduje się w Rzeszowie i jest jednym z kilku klubów działających pod tą marką. Dzięki dużej liczbie ofert, lokal cieszy się ogromną popularnością. City Fitness do usług swoich klientów oddaje siłownię, saunę, solarium, gabinet kosmetyczny oraz gabinet do masażu.

Galaktyka

Restauracja Galaktyka serwuje specjały kuchni włoskiej i międzynarodowej. W karcie znajdują pizze (Margherita, Diabelska, Galicyjska, Wegetariańska), pasty (spaghetti bolognese, tagliatelle z sosem carbonara) oraz sałatki, desery i dania z grilla.

Ego Mielec

Ego to profesjonalny salon piękności, zlokalizowany w Mielcu, przy Alei Niepodległości. Salon jest nowocześnie zaaranżowany, utrzymany w jasnych tonacjach kolorystycznych. Salon Ego posiada bogatą ofertę usług fryzjerskich i kosmetycznych.

Salon Urody & Spa Bomi

Salon Urody & Spa Bomi oferuje bardzo duży wybór zabiegów kosmetycznych wraz z konsultacją medyczną. Jest to pierwszy tego typu zakład w Przemyślu z tak różnorodną ofertą. Salon ten jest przestronny, skromnie urządzony sale posiada wysokiej jakości nowoczesny sprzęt do zabiegów.

Szkoła Języków Yes

Szkoła Języków YES to szkoła wyspecjalizowana w nauczaniu języka angielskiego. Kursy, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania, przeznaczone są dla zróżnicowanych grup wiekowych. Oferta zawiera zarówno kursy standardowe, jak i kursy przygotowujące ...

Bestsellery